Forum GRONIT

Dyskusja jest jedną z form zapobiegania konfliktom.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 14-03-2020 10:10:03

pakdarser
Użytkownik
Data rejestracji: 14-03-2020
Liczba postów: 1

Avşa Adası ve Ucuz Avşa Otelleri

Avşa Adası hayatıda bir kere gidip görmesi gereken bir tatil beldesidir. Avşa Adası Marmara Denizi'nde bulunan nüfusu 2000-2500 kişi aralığında değişen, yaz aylarında ise tatil severlerin gelmesi ile bu sayının 150.000 kişilere kadar ulaştığı bir yerdir. Avşa Adası'na bu kadar çok tatil severin gelmesinin belirli sebepleri vardır.
Avşa Adası ulaşım olarak gidilebilecek en kolay tatil beldeleri arasında yer alıyor. Avşa Adası'na Erdek, İstanbul ve Tekirdağ üzerinden sadece bir vapur ile kısa sürede gidebiliyorsunuz.
Tatile giden birisi güneşlenmezse olur mu smile Avşa Adası hava durumu yaz aylarında sürekli güneşli geçiyor. Bu da Avşa Adası'na gidilmesine bir sebep oluyor.
Avşa Adası'nın tercih edilmesinde ki belkide en önemli sebep Avşa otellerinin sunduğu ucuz konaklama imkanıdır. Avşa otelleri ucuz bir konaklama ile çok güzel sunuyor. Bunu da tatil severler kaçırmak istemiyor.
Avşa pansiyon fiyatları ise otellerden daha uygun fiyatlarda. Pansiyon fiyatları otellerden daha uygun ancak bazı hizmetler pansiyonlarda yer almıyor. Tatile gidip hiç bir işle uğraşmak istemiyorsanız otellere gitmenizi öneririz.
Ucuz, güzel ve eğlenceli bir tatil için rotanızı Avşa Adası olarak değiştirebilirsiniz. smile

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB