Forum GRONIT

Dyskusja jest jedną z form zapobiegania konfliktom.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 20-03-2013 01:51:30

admin
Administrator
Data rejestracji: 26-02-2013
Liczba postów: 2

Jak zarejestrować się na "Forum"

1.    Klikamy na zakładce "Rejestracja" (u góry, druga od prawej strony).

2.    Ukażą się "Zasady korzystania z forum".

3.    Po przeczytaniu i akceptacji (lub nie) zostaniemy przeniesieni do formularza "Rejestracja".

4.    Tu wpisujemy nazwę użytkownika (dowolną jaką sobie wymyślimy lub autentyczne imię i nazwisko - zalecane) i adres e-mail (adres ten wpisujemy dwa razy by uniknąć błędu).

5.    Domyślnych ustawień strefy czasowej czy języka forum nie musimy zmieniać. Można zmienić ustawienia prywatności czyli ukrycia lub wyświetlania adresu e-mail. Proponuję zostawić domyślne, które można zmienić później.

6.    Następnie "klikamy" na przycisku "Rejestracja" Zostaniemy przeniesieni na stronę z informacją, że na podany przez nas adres mailowy zostało wysłane hasło do logowania na forum.

7.    Teraz bardzo ważne: Otrzymaliśmy maila zatytułowanego "Witamy na Forum GRONIT". W jego treści znajduje się podziękowanie za rejestrację na naszym forum (z odnośnikiem do strony głównej Forum, który zostawiamy w spokoju).

8.    Dalej są podane Dane do Twojego konta: tzn. "Nazwa użytkownika" jaką sobie wybraliśmy i wygenerowane "Hasło" do logowania.

9.    Poniżej znajduje się instrukcja: "Wejdź na http://www.gronity.linuxpl.info/login.php, aby aktywować swoje konto." Jest to bardzo ważna część rejestracji!!! "Klikając" na podkreślonej części powyższej instrukcji zostaniemy przeniesieni na stronę "Logowania" naszego Forum.

10.  Teraz wpisujemy "nazwę użytkownika" i "hasło", po czym klikamy na przycisku "Logowanie".

11.  Zostaniemy przeniesieni na stronę główną "Forum" już jako zalogowany Użytkownik. Od tego momentu można brać czynny udział w dyskusji.

12.  Oczywiście jeśli nie pasuje nam wygenerowane hasło, to możemy je zmienić. W tym celu będąc zalogowanym na forum klikamy na zakładce "Profil" a następnie klikamy na odnośniku "Zmień hasło" ....itd. W zakładce "Profil" możemy też bardziej spersonalizować swoje ustawienia.

Administrator

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB